Dell | Laser Mouse | MS3220 | wired | Wired - USB 2.0 | Black
- TootjadDell
- Mudel: 570-ABHN
- Saadavus: 5
-
22€
Dell | Laser Mouse | MS3220 | wired | Wired - USB 2.0 | Black
| All | |
| Connection type | Wired - USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross depth master carton | 300 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross height master carton | 490 mm |
| Gross weight | 0.145 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Liikumise resolutsioon | 3200 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Net weight | 0.035 kg |
| Net weight master carton | 7.25 kg |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Packing quantity | 50 pc(s) |
| Palette Qty | 2350 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Laser Mouse |
| Producer product name | MS3220 |
| Seadme tüüp | wired |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 0.368 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0006435 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell laser mouse ms3220 wired wired - usb 20 black, 570-abhn, dell, hiired













